Masz pytanie?

#kolczyki

 • Podróżujące kolczyki

  V EDYCJA PODRÓŻUJĄCYCH KOLCZYKÓW wyniki

  V edycja PODRÓŻUJĄCYCH KOLCZYKÓW za nami!

 • Kolczyki sutasz a stylizacja

  Dobieranie odpowiednich kolczyków do stylizacji - sztuka wyrażania siebie

  Kolczyki są jednym z najpopularniejszych i najbardziej wszechstronnych dodatków, które mogą dodać wyjątkowego charakteru i wyrazistości do naszej stylizacji. Wybierając odpowiednie kolczyki, możemy podkreślić naszą osobowość, wyeksponować nasze rysy twarzy lub po prostu dodać odrobinę blasku do codziennego stroju.

 • IMG_4815f_Easy-Resize.com.jpg

  Podsumowanie czwartej edycji PODRÓŻUJĄCYCH KOLCZYKÓW

  I kto by pomyślał? Kolczyki Jasamiry przetrwały trudy pandemii i, nie zważając na żadne zawieruchy światowe, dalej trwają w podróży. Zakończyła się już IV edycja Podróżujących Kolczyków autorstwa Izabeli Sławińskiej. A to oznacza jedno – pokochałyście tę zabawę i potraficie się w nią z radością bawić. U progu edycji nr V zobaczmy, gdzie udały się w swoją czwartą podróż piękne i kolorowe sutaszowe kolczyki Izy.

 • pierwsza_edyca_podrozujacych_kolczykow_Jasamiry_zakonczona_sukcesem.jpg

  Podsumowanie pierwszej edycji PODRÓŻUJĄCYCH KOLCZYKÓW

  Pamiętacie motyw podróżującego krasnala ogrodowego z filmu „Amelia”? Aby nakłonić swojego stetryczałego ojca do ruszenia się z domu i aby wlać w jego życie nieco koloru, tytułowa bohaterka porywa z ogrodu taty krasnala i prosi znajomą stewardessę, żeby wzięła go ze sobą w najdalsze zakątki świata i zewsząd przysyłała zdjęcia gnoma wraz z pozdrowieniami. Sztuczka udaje się perfekcyjnie – gdy krasnal niepostrzeżenie wraca na swoje miejsce, ojciec Amelii wybiera się w swoją podróż. To piękne zaklinanie rzeczywistości może przecież stać się udziałem każdej z nas.

 • Podróżujące kolczyki Jasamiry

  Zgłoszenie do V EDYCJI PODRÓŻUJĄCYCH KOLCZYKÓW

  V edycja została trochę przesunięta:) Postanowiłam, że tym razem kolczyki wyruszą wiosną na podbój świata! :) Pomożesz mi?? Zapraszam Ciebie, zapraszam 10 kobiet z Polski, z całego świata, gdziekolwiek jesteś! Podejmij wyzwanie i zaproś moje kolczyki na tygodniowe wakacje!

 • Jasamira_sesja_zdjeciowa_podrozujace_kolczyki_bizuteria_autorska.jpg

  Podsumowanie trzeciej edycji PODRÓŻUJĄCYCH KOLCZYKÓW

  Rok 2020 był trudny dla wszystkich, a 2021 nadal nie szczędził nam kłopotów. I właśnie w takich chwilach dostrzegamy, że nie samym chlebem żyje człowiek. Że potrzebujemy relacji z innymi, barwnych wspomnień, czasem szyku i elegancji, a czasem zadumy czy wygody. Jasamira – projektantka biżuterii sutaszowej z podpoznańskiego Grzebieniska w tym trudnym roku już po raz trzeci wypuściła swoje dzieło w świat w ramach akcji „Podróżujące kolczyki”