Masz pytanie?

Jak dbać o sutasz?

2018-09-26 14:31

Zachwycona biżuterią sutaszową od Jasamiry? Teraz Twoja kolej, zadbaj o nią, żeby pozostała świeża na długie lata:

1.     Przechowywanie

Wraz z biżuterią otrzymałaś pudełeczko – niech już na zawsze zostanie bezpiecznym schronieniem dla biżuterii –odkładaj ją  wyłącznie w to bezpieczne miejsce. W podróży możesz też przewozić je w bagażu lub kosmetyczce. Unikniesz  w ten sposób zabrudzeń, zgnieceń i odbarwień od słońca. Sutasz przechowuj oddzielnie od innej biżuterii – nie ryzykuj zahaczenia nitek.

2.     Zakładanie i noszenie

Niech kolczyki, bransoletka czy broszka będą zwieńczeniem Twojej kreacji, kropką nad „i” szyku. Najpierw wykonaj makijaż i użyj perfum – kolczyki później. Dzięki temu unikniesz odbarwień i zabrudzeń. Przed kąpielą lub w czasie rzęsistej ulewy – odłóż kolczyki w bezpieczne, suche miejsce.

3.     Zabrudzenia

Zabrudziły się? Nic straconego – punktowo lub na całą powierzchnię kolczyków możesz użyć delikatnego mydła, płynu do prania lub płynu micelarnego. Pierz delikatnie, z włosem, osusz ściereczką z mikrofibry i pozostaw do wyschnięcia.

4.     Konserwacja

Jeśli biżuteria jest lekko zakurzona lub gdy pogniotły się chwosty – przytrzymaj ją nad parą wodną – z żelazka lub czajnika – wilgoć i grawitacja wykonają całą pracę.

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz