Masz pytanie?

Blog

 • Podróżujące kolczyki Jasamiry

  Zgłoszenie do V EDYCJI PODRÓŻUJĄCYCH KOLCZYKÓW

  2023-05-09 22:35

  V edycja została trochę przesunięta:) Postanowiłam, że tym razem kolczyki wyruszą wiosną na podbój świata! :) Pomożesz mi?? Zapraszam Ciebie, zapraszam 10 kobiet z Polski, z całego świata, gdziekolwiek jesteś! Podejmij wyzwanie i zaproś moje kolczyki na tygodniowe wakacje!

 • IMG_4815f_Easy-Resize.com.jpg

  Podsumowanie czwartej edycji PODRÓŻUJĄCYCH KOLCZYKÓW

  2023-04-04 01:00

  I kto by pomyślał? Kolczyki Jasamiry przetrwały trudy pandemii i, nie zważając na żadne zawieruchy światowe, dalej trwają w podróży. Zakończyła się już IV edycja Podróżujących Kolczyków autorstwa Izabeli Sławińskiej. A to oznacza jedno – pokochałyście tę zabawę i potraficie się w nią z radością bawić. U progu edycji nr V zobaczmy, gdzie udały się w swoją czwartą podróż piękne i kolorowe sutaszowe kolczyki Izy.

 • Jasamira_sesja_zdjeciowa_podrozujace_kolczyki_bizuteria_autorska.jpg

  Podsumowanie trzeciej edycji PODRÓŻUJĄCYCH KOLCZYKÓW

  2021-11-15 14:38

  Rok 2020 był trudny dla wszystkich, a 2021 nadal nie szczędził nam kłopotów. I właśnie w takich chwilach dostrzegamy, że nie samym chlebem żyje człowiek. Że potrzebujemy relacji z innymi, barwnych wspomnień, czasem szyku i elegancji, a czasem zadumy czy wygody. Jasamira – projektantka biżuterii sutaszowej z podpoznańskiego Grzebieniska w tym trudnym roku już po raz trzeci wypuściła swoje dzieło w świat w ramach akcji „Podróżujące kolczyki”

 • druga_edycja_podrozujacych_kolczykow_Jasamiry.jpg

  Podsumowanie drugiej edycji PODRÓŻUJĄCYCH KOLCZYKÓW

  2020-11-15 14:13

  Jasamira, czyli Izabela Sławińska, to artystka z podpoznańskiego Grzebieniska, która wciąż, niezmiennie podąża za swoimi marzeniami. Pierwszym było założenie własnej pracowni biżuterii sutaszowej i zostanie jej projektantką. Kolejne – mniejsze i większe – spełniała tak długo – aż na drodze stanęło wyzwanie – podróże po świecie. W taką podróż w 2018 r. wysłała pierwszą parę Podróżujących Kolczyków, a podróż i spełnianie marzeń trwają nawet teraz, mimo trudności związanych z pandemią. Czas na podsumowanie II Edycji podróżujących Kolczyków Jasamiry.

   

 • pierwsza_edyca_podrozujacych_kolczykow_Jasamiry_zakonczona_sukcesem.jpg

  Podsumowanie pierwszej edycji PODRÓŻUJĄCYCH KOLCZYKÓW

  2019-09-26 14:31

  Pamiętacie motyw podróżującego krasnala ogrodowego z filmu „Amelia”? Aby nakłonić swojego stetryczałego ojca do ruszenia się z domu i aby wlać w jego życie nieco koloru, tytułowa bohaterka porywa z ogrodu taty krasnala i prosi znajomą stewardessę, żeby wzięła go ze sobą w najdalsze zakątki świata i zewsząd przysyłała zdjęcia gnoma wraz z pozdrowieniami. Sztuczka udaje się perfekcyjnie – gdy krasnal niepostrzeżenie wraca na swoje miejsce, ojciec Amelii wybiera się w swoją podróż. To piękne zaklinanie rzeczywistości może przecież stać się udziałem każdej z nas.

 • bizuteria_sutasz_na_prezent,_oryginalny_prezent_dla_kobiety,_bizuteria_autorska_Jasamira.jpg

  Biżuteria sutaszowa w prezencie

  2018-09-26 14:31

  Jeśli chcesz zobaczyć blask w oku na widok prezentu – bez wahania zdecyduj się na biżuterię sutaszową. To unikatowa technika ręcznie wykonywanych kolczyków, bransoletek, broszek, kolii, wisiorków – połączenie ręcznego szycia ze szlachetnymi kamieniami – kunszt wykonania, magia kolorów i urok w każdym calu. W sklepie Jasamiry znajdziesz najpiękniejsze sutaszowe inspiracje na prezent.

 • jak_dbac_o_sutaszowa_bizuterie.JPG

  Jak dbać o sutasz?

  2018-09-26 14:31

  Zachwycona biżuterią sutaszową od Jasamiry? Teraz Twoja kolej, zadbaj o nią, żeby pozostała świeża na długie lata.