Masz pytanie?

Metamorfoza

    W październku 2018r. odbyła się moja metamorfoza:) Jestem osobą, która nie tylko lubi zmiany, ale także ich potrzebuje, myślę, że niejedna kobieta chciałaby przewrócić świat do góry nogami a brakuje czasem odwagi czy impulsu do podjęcia takiej decyzji. Moja przemiana wyszła całkiem przypadkowo!;] Rozwijam się,  rozwijam swoją pasję, którą przekształciłam w firmę i potrzebowałam nowego wizerunku kobiety eleganckiej, odważnej z charakterem, a przy okazji z nutką szaleństwa:) Od jakiegoś czasu wdrażam się w relacje na żywo w social mediach i kiedy poszło w wielki świat moje pierwsze wystąpienie napisała do mnie Agnieszka Rogozińska...

Długo nie pozwoliła mi się zastanawiać, od razu miała wizję mojej nowej fryzury!!! Ustaliłyśmy termin i zaprosiłyśmy przyjaciół do współpracy. Nie mogło zabraknąć Hani Woszak, która potrafi każdą kobietę przemalować na księżniczkę i nieocenionej Moniki Cafary, która uwieczniła ten ważny moment w moim życiu na zdjęciach. O stylizacje zadbała firma TONO a uzupełniła ją torebka firmy Fabiola i oczywiście uszyłam sobie kolczyki na tą okazję. Efekty możecie zobaczyć na zdjęciach.

 

Jeśli też chcesz, masz odwagę na taką zmianę lub pragniesz sprawić komuś wystrzałowy i odważny prezent na wyjątkową okazję to zapraszamy!

 

Są dwie opcje metamorfozy

 

1. STANDARD koszt 900zł w cenie: zmiana fryzury, makijaż, profesjonalna sesja zdjęciowa (3 zdjęcia), pomoc w doborze stylizacji i użyczenie biżuterii do fotografii.

2. EKSTRA koszt 1500zł w cenie: zmiana fryzury, makijaż, profesjonalna sesja zdjęciowa  w wyjątkowym plenerze, obiekcie czy studio (5 zdjęć), pomoc w doborze stylizacji, specjalnie zaprojektowana biżuteria dla Ciebie którą zabierasz do domu.

 

W projekcie uczestniczą:

 

Jasamira Izabela Sławińska

Atelier fryzjerskie w Dusznikach Agnieszka Rogozińska

Malowanki Hanki Hania Woszak

Fotografia Monika Cafara

 

Jeśli masz pytania, chcesz zrealizować coś podobnego z nami, jesteś zdecydowana na metamorfozę albo pragniesz sprawić bliskiej Ci osobie taki prezent  to śmiało napisz lub zadzwoń.

Facebook