Masz pytanie?

Kim jest Jasamira

           Od ponad 15 już lat jestem twórczynią ręcznie wykonywanej biżuterii, a zaczęło się od pierwszej pary ogromnych kolczyków wykonanych dla samej siebie. Projektuję oryginalne, niepowtarzalne wzory kolczyków, wisiorów, bransoletek i dodatków. Żyję kolorami, ornamentami, a inspiracje znajduję wszędzie – nawet w oczach moich klientek. Najbliższą mi techniką jest sutasz – to była miłość od pierwszego wejrzenia, ale projektuję i wykonuję również biżuterię z koralików i witrażu.
Radość tworzenia po prostu się we mnie pojawiła, ale mam ją też w genach. Już moja babcia nocami (jak ja) zdobiła sutaszem szyte, szydełkowane i robione przez siebie na drutach ubrania i dodatki. Moją drogą jest codzienna, wytrwała praca i ciągłe doskonalenie warsztatu. Zależy mi na perfekcyjnej jakości, dokładności i na tym, by moja biżuteria podkreślała osobowość noszących ją kobiet.

 

Moje wzory publikowane były na łamach takich magazynów jak:
„Beading Polska"
„Mollie Potrafi"
„Twórcze Inspiracje"

 

W styczniu 2019r. miałam przyjemność wystąpić na żywo w programie Dzień Dobry TVN

https://dziendobry.tvn.pl/a/kolczyki-sutasz-jak-je-zrobic-krok-po-kroku

 

Izabela Sławińska

 

It has been 15 years since handmade jewelry became my passion. All this story started when big and colorful earrings I made for my self. Now designing original, unique earrings, necklets and bracelets is my everyday work. Colors, ornaments are very important in my life. I find inspiration everywhere and in everything surround me. The technique I use the most is soutache which was my love at first sight. I also  create jewelry from beads and stained glass. The happiness of design and creation I found one day but it must be in my DNA. My grandma used to sew and decorate clothes  with soutache technique through the nights like I do now. I believe that persistent work and improving the workshop is the key to success. What I care the most precision and perfect quality which emphasizes my customers personality.

 

 

Facebook