Masz pytanie?

JAK DBAĆ O SUTASZ?

Teraz polecamy
Subskrypcja

 

Zachwycona biżuterią sutaszową od Jasamiry? Teraz Twoja kolej, zadbaj o nią, żeby pozostała świeża na długie lata:

 

1.     Przechowywanie

 

Wraz z biżuterią otrzymałaś pudełeczko – niech już na zawsze zostanie bezpiecznym schronieniem dla biżuterii –odkładaj ją  wyłącznie w to bezpieczne miejsce. W podróży możesz też przewozić je w bagażu lub kosmetyczce. Unikniesz  w ten sposób zabrudzeń, zgnieceń i odbarwień od słońca. Sutasz przechowuj oddzielnie od innej biżuterii – nie ryzykuj zahaczenia nitek.

 

2.     Zakładanie i noszenie

 

Niech kolczyki, bransoletka czy broszka będą zwieńczeniem Twojej kreacji, kropką nad „i” szyku. Najpierw wykonaj makijaż i użyj perfum – kolczyki później. Dzięki temu unikniesz odbarwień i zabrudzeń. Przed kąpielą lub w czasie rzęsistej ulewy – odłóż kolczyki w bezpieczne, suche miejsce.

 

3.     Zabrudzenia

 

Zabrudziły się? Nic straconego – punktowo lub na całą powierzchnię kolczyków możesz użyć delikatnego mydła, płynu do prania lub płynu micelarnego. Pierz delikatnie, z włosem, osusz ściereczką z mikrofibry i pozostaw do wyschnięcia.

 

4.     Konserwacja

 

Jeśli biżuteria jest lekko zakurzona lub gdy pogniotły się chwosty – przytrzymaj ją nad parą wodną – z żelazka lub czajnika – wilgoć i grawitacja wykonają całą pracę.

 

 

 

Facebook